Kontakt

Kontaktujte nás

+420 800 888 558​

Kontakt
Hledat

Social Responsibility

To us, being a market leader means commintments and therefore also responsibility to give back to society. As a large company, we focus not only on our business interests – we have a potential to contribute to society and enhance its well-being. We are proud that we can contribute through our programs.

Hiring people with disabilities

In 2020, we hired almost a thousand people with disabilities and we are determined to continue doing so. We want to give a chance to people who are disadvantaged in the labour market where prejudices often keep them out of employment. However, it has been our experience that employees with disabilities are responsible and reliable in work - and we are happy to adjust the workplace and create optimal working conditions for each of them.

Supporting regional hospitals

We have been cooperating with Fakultní nemocnice Ostrava for a long time - we funded the equipment of the maternity ward as well as of the department of neurology. We also sponsored the equipment of the intensive care unit in Nemocnice Agel in Ostrava-Vítkovice. We regularly visit children patients in hospitals, as for example on Saint Nicholas Day or Children's Day, when we help organize workshops and bring gifts to the little patients.

Věříme, že být lídrem na trhu ve svém oboru je především závazek, který s sebou přináší značnou zodpovědnost. Jako velká firma totiž máme potenciál starat se nejen o sebe a své obchodní zájmy, ale také o společnost a její prospěch. Tohoto potenciálu využíváme hned několika způsoby a těší nás, že můžeme pomoci.

Zaměstnávání lidí se zdravotním postižením

V roce 2020 jsme dali práci téměř tisícovce zaměstnanců se zdravotním postižením a do budoucna se budeme snažit tento počet ještě navyšovat. Chceme takto dávat šanci lidem, kterým může hledání práce činit potíže, protože se mnohdy setkávají s předsudky a zbytečnými obavami některých zaměstnavatelů. Ze zkušenosti víme, že zaměstnanci z řad OZP svou práci vykonávají svědomitě a zodpovědně, rádi se jim proto přizpůsobujeme a individuálně jim vytváříme vhodné pracovní podmínky.

Podpora nemocnic v regionu

Dlouhodobě spolupracujeme s Fakultní nemocnicí v Ostravě-Porubě, kde jsme v minulosti vybavili kojenecké oddělení a oddělení neurologie. Vybavení od nás dostala také jednotka intenzivní péče ve Vítkovické nemocnici. Pravidelně navštěvujeme děti v nemocnicích, a to například na Mikuláše, kdy pomáháme s nadílkou a organizací čertovských dílniček, nebo na Den dětí, kdy od nás děti dostávají drobné dárečky.

Manažer projektu společenské odpovědnosti – Karin Bědroňová, e-mail zadosti@distribucni.cz

Fotogalerie

Opřete se o silného partnera pro vaše marketingové kampaně.
Zajistíme, aby se o vás vědělo.
Jsme tady pro vás a víme, jak na to.

Newsletter

Odebírejte náš zpravodaj a buďte informovaní jako první o novinkách na letákovém trhu.