Kontakt

Kontaktujte nás

+420 800 888 558​

Kontakt
Hledat

Práce pro OZP

Nabíráme nové administrativní pracovníky

Jsme Česká distribuční a pomáháme firmám, aby se o nich vědělo.

Zabýváme se roznosem reklamních a informačních materiálů pro naše klienty, mezi které patří velké obchodní řetězce (Globus, OBI) i menší české firmy. Základnu naší práce tvoří hlavně distributoři, kteří roznášejí letáky do schránek, chod firmy by se ale neobešel ani bez práce našich kolegů v kancelářích. Proto nabíráme administrativní pracovníky napříč odděleními firmy, kteří nám pomohou, aby vše fungovalo tak, jak má.

Přidáte se k nám?

Práce u nás je vhodná pro osoby se zdravotním postižením či znevýhodněním. Rádi s vámi probereme vaše individuální potřeby a pracovní náplň s vámi nastavíme tak, abyste ji pohodlně zvládali. Důležité je pro nás hlavně to, aby práce byla hotová, a poskytneme vám takové podmínky, aby tomu nic nebránilo.

5 důvodů proč se stát administrativním pracovníkem v České distribuční

Máte jistotu zaměstnání ve stabilní firmě. Budete pracovat na hlavní pracovní poměr, vyřešíme za vás sociální a zdravotní pojištění a budete si moci vybírat dovolenou. Nabízíme i možnost zkrácených úvazků.
Získáte zajímavé benefity a prémie. K dispozici budete mít stravenky či MultiSport kartu, zajistíme vám účast na zajímavých vzdělávacích kurzech a školeních či firemních akcích.
Budeme si rozumět. Pro kolegy s hendikepem máme speciálně zřízené Oddělení péče o OZP, které se v této problematice vyzná a dokáže poradit.
Práci pomůžeme přizpůsobit vašim potřebám. Není pro nás překážkou, pokud například potřebujete častěji odpočívat nebo si úkoly zorganizovat podle sebe.
Pomáháme si. Snažíme se vždy pracovat jako tým a budujeme v zaměstnání přátelskou atmosféru.
OZP-admin.prac.

Co na svou práci říkají naši zaměstnanci?

Opřete se o silného partnera pro vaše marketingové kampaně.
Zajistíme, aby se o vás vědělo.
Jsme tady pro vás a víme, jak na to.

Newsletter

Odebírejte náš zpravodaj a buďte informovaní jako první o novinkách na letákovém trhu.