Kontakt

Kontaktujte nás

+420 800 888 558​

Kontakt

Reference

Reference klientů

České distribuční jsme vděční za vše, co pro nás udělala v náročné covidové době. Podali nám pomocnou ruku v ten pravý okamžik a hodnotíme to jako perfektní, i když jen krátkou, spolupráci s výbornou komunikací, rychlým jednáním a skvělým výsledkem. Přesvědčili jsme se o tom, že Česká distribuční umí držet slovo a tvoří ji schopní odborníci.

Josef Šesták, jednatel VMI-rozhled

Společnost Česká distrubuční a.s. nabízí komplexní služby. Obchodní zástupci jsou vstřícní, komunikativní a snaží se najít co nejefektivnější řešení námi zaslaného požadavku.

Ing. Žaneta Kurucová Auto Heller Ostrava / Opava Porsche Inter Auto CZ spol. s.r.o., o.z.

Chtěl bych jménem svým, jménem celého organizačního týmu a také jménem všech účastníků Mistrovství světa v para hokeji OSTRAVA 2019 poděkovat společnosti Česká distribuční za spolupráci v oblasti propagace a komunikace této akce. Stáli jsme před nelehkým úkolem, pozvat diváky na sport handicapovaných, na který běžně diváci nechodí.
Díky precizní práci a spolupráci s mnohými mediálními partnery, včetně vaší společnosti, se nám podařilo několikrát naplnit Ostravar arénu, přilákat stovky tisíc diváků k televizním a internetovým obrazovkám a nesmazatelně tak zapsat ostravský para hokejový šampionát do historie paralympijského hnutí. Ještě jednou moc děkuji za spolupráci!

Jiří Šindler Předseda LOC President of Local Organizing Committee OSTRAVA 2019 World Para Ice Hockey Championships www.paraOSTRAVA2019.cz

Naše společnost Soliter, a.s. spolupracuje se společností Česká distribuční k.s. již celou řadu let v neadresné distribuci. Za toto období zajistila společnost Česká distribuční a.s. pro naši společnost neadresnou distribuci v rozsahu několika miliónů kusů na požadovaném, značném území celé České republiky.
Mohu konstatovat, že společnost Česká distribuční k.s. vždy zajistila neadresnou distribuci podle smluvních podmínek, a proto jsme s touto prací spokojeni. Ing. Milan Hepner, Soliter, a.s.

Ing. Milan Hepner ředitel pro obchod s drahými kovy

Česká distribuční k.s. nám zajišťuje kampaně na neadresný roznos letáků. Na přístupu týmu České distribuční oceňujeme osobní řešení každého požadavku a celorepublikovou distribuční síť. Naše kampaně jsou celostátní, proto využíváme jejich služeb, aby se naše letáky dostaly do všech domácností.

Josef Král IT technik + marketing

Jsme nebankovní společnost a hledali jsme způsoby jak oslovovat naše klienty a zájemce o spolupráci. Spolupráce s Českou distribuční přinesla ideální řešení. Profesionální služby a snaha vyjít vstříc našim požadavkům šetří náš čas, rozumné ceny naši firemní peněženku. Česká distribuční je pro nás ideálním partnerem.

Bedřich Makovec oblastní ředitel

Se společností Česká distribuční úspěšně spolupracujeme již několik let při distribuci našeho měsíčníku vydávaného pro Jihlavsko reklamní společností Yashica. Musím ocenit hlavně spolehlivost a skvělou komunikaci a servis. S jejími službami jsme velmi spokojeni.

Jaroslav Šnajdr šéfredaktor

Roznos neadresných akčních letáků realizujeme již několik let přes Českou distribuční k.s., spolupráce je bezproblémová a v případě jakéhokoli našeho požadavku nám vždy bylo nabídnuto uspokojivé řešení. Česká distribuční je pro nás dobrým partnerem.

Ondřej Haška Marketing Manager

V rámci personálního projektu nového investora jsme realizovali náborovou kampaň na pozice řidičů. První vlna kampaně využila tradiční oslovení uchazečů, tedy on-line a novinovou inzerci.
Druhá vlna náborových aktivit se opírala o letákovou kampaň postavenou na pečlivě vybraných lokalitách distribuce a kvalitním roznosu. Záměr zahrnoval zpracování přesného geomarketingového plánu přímé distribuce letáků společnosti Česká Distribuční a.s., který se zaměřil na cílený výběr lokalit s velkou pravděpodobností výskytu zájemců o danou pracovní pozici. Distribuce náborových letáků přinesla téměř trojnásobně vyšší responsi v porovnání s tradičními metodami výběru, které jsme použili v první fázi náboru, byla distribuční kampaň ve spolupráci s Českou Distribuční a.s. jednoznačně vyhodnocena jako mnohem účinnější.“

Irena Grossová Projektový manažer

Se zástupci České distribuční k.s. máme výborné zkušenosti. Komunikace je na velmi dobré úrovni, zaměstnanci jsou ochotní a vychází nám ve všem vstříc. Sami navrhují metody, jak rozposílat lépe a s co nejnižšími náklady.
Díky službám České distribuční k.s. jsme tedy dosáhli velkých úspor, a to nejen pro to, že nám zástupci společnosti byli schopni nabídnout nižší cenu než jejich konkurence, ale i tím, že zajistili validaci adres příjemců našich tištěných materiálů. V současné chvíli připravujeme distribuci materiálů na Slovensku a na základě našeho požadavku Česká distribuční přislíbila zavést i tam validaci adres. Se službami České distribuční k.s. jsme velmi spokojeni a určitě bychom je pro spolupráci doporučili.

Jana Ptačinská Jirátová PR Specialistka

Věrnostní program společnosti Emco spol. s r.o. je jedním z hlavních komunikačních kanálů s našimi věrnými zákazníky. I proto jsme prostřednictvím společnosti Česká distribuční k.s. oslovili členy klubu Emco.
Mile nás překvapila kladná response, vysoká kvalita doručování, kompletní servis přípravy zásilek před odesláním a v neposlední řadě i nadstandardní služby. Díky nim i díky příjemným cenám České distribuční, se nám podařilo výrazně snížit náklady na celou directmarketingovou kampaň.

Eva Batalová Marketingový specialista

Se společností Česká distribuční k.s. spolupracujeme již od roku 2012. Využíváme hlavně služby adresné distribuce. Za celou dobu spolupráce jsme se nesetkali s žádným problémem. Vždy nám bylo při jakémkoliv požadavku vyhověno.
Komunikace byla vždy skvělá, rychlá a nemůžeme si na nic stěžovat. Společnost Česká distribuční se pro nás vždy snažila nalézt nejlevnější a nejefektivnější řešení našich zakázek. Mohu proto společnost doporučit i ostatním.

Michal Krejčí Marketing manager

Od počátku spolupráce s Českou distribuční k.s. nás mile překvapila bezproblémová komunikace, kvalita doručování, spolehlivost, a také rychlé a přehledné zpracování elektronické výsledné zprávy.

Mgr. Dana Růžičková Porsche Inter Auto CZ, spol s r.o., o.z. Brno

S firmou Česká distribuční spolupracujeme již od roku 2007. Spolupráci hodnotíme jako velmi kvalitní a profesionální. Jsem ráda, že se vždy mohu spolehnout na zkušený tým pracovníků firmy Česká distribuční.

Eva Viktorinová OPPORTUNITY spol. s r.o.

Jako jazyková škola jsme hledali způsoby jak oslovovat naše klienty v období otvírání nových kurzů. Spolupráce s Českou distribuční přinesla ideální řešení. Profesionální služby a snaha vyjít vstříc našim požadavkům šetří náš čas, rozumné ceny naši firemní peněženku. Česká distribuční je pro nás skvělým partnerem!

Mgr. Sylvie Balážová Orange Academy plus, s.r.o

Při komunálních volbách 2014 byla Česká distribuční výborným partnerem při roznosu předvolebních materiálů.

Petr Malach, DiS. Místopředseda Mo ČSSD Boskovice, Asistent premiéra ČR

S Českou distribuční spolupracujeme několik let a vždy jsme byli s jejími službami nadmíru spokojeni.

Miloš Novák Obchodní zástupce společnosti TOPNET Services s.r.o.

Před dvěma lety mě při výběrovém řízení přesvědčily silné argumenty způsobu spolupráce. ( flexibilita, rychlost zpracování objednávky, pomoc při vypracování distribučního plánu, cena distribuce, splatnost platby za provedené služby, objektivní kontrola, korektnost jednání při pochybách distribuce, řešení reklamace i drobných nedostatků. )

Ladislav Kůrka Majitel

Hlavní přínos ve spolupráci s Českou distribuční spatřuji v tom, že se zvyšuje povědomí o naší značce v regionech, kde naše společnost působí. Tento komunikační kanál je pro přesné regionální zacílení ideální.
Se společností Česká distribuční spolupracujeme od roku 2010, tedy od doby, kdy síť servisních center Euromaster vstoupila na český trh. O výběru distribuční společnosti rozhodlo její regionální pokrytí a okamžitá reakce obchodního zástupce. Při spolupráci s touto společností si nejvíce ceníme flexibility jejích zaměstnanců, a také komplexnosti poskytovaných služeb – zajištění tisku až po distribuci. Spolupráce je bezproblémová, oceňuji i možnost následné kontroly roznosu. Důležitá je pro nás také pomoc při výběru distribučních oblastí s využitím geomarketingu a statistických dat.

Jiří Bartoníček Marketing & nákup

Společnost Červa EI a.s. spolupracuje s Českou distribuční k.s. již několik let a se službami našeho distributora jsme spokojeni. Česká distribuční pro nás pravidelně tiskne letáky a následně je distribuuje v rámci celé České republiky.

Daniela Černá Marketing communications manager

Než jsme začali spolupracovat s firmou Česká distribuční, měli jsme špatné zkušeností s několika jinými firmami, které se také zabývají roznáškou reklamních letáků v ČR. Spolupráce s Českou distribuční trvá již několik let a funguje bez vážnějších problémů a za přijatelných cenových podmínek.
Jsme velmi spokojeni s prací a přístupem obchodní zástupkyně slečny Kindlové.

Ing. Miroslav Klavík

Hlavním faktorem pro spolupráci s Českou distribuční byla nízká cena za distribuci tiskovin, kvalitní servis a jednoduchost při provádění změn v distribuční oblasti, dobrý geomarketing a pravidelná aktualizace databáze.
V rámci výběrového řízení jsme se rozhodli pro poskytovatele neadresné distribuce tiskových materiálů pro společnost Česká distribuční. Systém společných pravidelných klientských kontrol udržuje neadresnou distribuci tiskovin na vysoké úrovni. Využívání systému CEDI (vyřizování reklamací, apod.) usnadňuje správu reklamací a společných klientských kontrol. Komunikace se zástupci České distribuční je na vysoké a profesionální úrovni. NORMA je jedním z největších německých potravinářských diskontů působících v České republice. Nad rámec základního sortimentu potravin u NORMY najdete každý týden nové aktuální nabídky praktických věcí pro domácnost a rodinu. Ve svém prodejním konceptu klade NORMA v rámci hlavní myšlenky diskontu hlavní důraz na kreativitu, flexibilitu, rychlou schopnost reagovat a inovaci. Takto strategicky NORMA postupovala při zavádění tematických akcí, které jsou jednotlivým zemím šité na míru. Velký význam se rovněž přikládá regionálním produktům v sortimentu. Leták je proto důležitou součástí marketingu řetězce NORMA.

Ing. Michal Pscheidt Vedoucí prodeje

Prodejny, které provádí pravidelný roznos (alespoň dvakrát za 3 měsíce) dosahují v průměru dvojnásobného obratu oproti prodejnám, v jejichž spádové oblasti roznos neprobíhá nebo probíhá s nižší četností.
Obchodní zástupce České distribuční nás oslovil ve správnou chvíli – v době kdy náš tehdejší dodavatel služeb dlouhodobě nezvládal plnit očekávání, co se týče kvality a rychlosti provedené distribuce letáků. To bylo v roce 2006. Na přístupu týmu společnosti Česká Distribuční oceňujeme hned několik pozitiv: • osobní řešení každého požadavku na roznos v lokalitě partnerské prodejny, • společný postoj ke kvalitě a jejímu neustálému zvyšování, • férový poměr cena/kvalita služby. Klientský servis funguje na výbornou! Z poskytovaných služeb oceňujeme zejména: – roznos v nestandardním termínu (sobota-neděle), – klientské kontroly ve složení zástupce prodejny + zástupce České Distribuční, – pomoc při přípravě plánu roznosu pro každou z partnerských i vlastních prodejen. Provozujeme 18 vlastních prodejen a zajišťujeme marketingovou a obchodní podporu pro dalších 180 prodejních míst po celé české republice. Prodáváme domácí informační technologie – jednoduše: notebooky, počítače, tiskárny, tablety, telefony a samozřejmě provádíme i instalace a opravy. Obchod se spotřební elektronikou se odehrává ve velmi konkurenčním prostředí. Velký výběr podobných produktů, snadný vstup do oboru, atraktivita a v česku specificky silný internetový prodej si vynucuje silný tlak na snižování koncových cen a marží. V prostředí permanentní cenové války je kvalitní marketing jediná možná obrana pro provozovatele kamenné prodejny. V takových podmínkách operuje i prodejní síť COMFOR. Od počátku jsme vsadili na leták – noviny, které vydáváme v celorepublikovém nákladu a s volitelnou mutací pro každého z partnerů a každý měsíc. Zásadní důležitost pro nás má prakticky okamžitě provedený roznos letáků při kvalitě, která dlouhodobě neklesá pod 90 %. Dnes se nám potvrzuje, že jsme se rozhodli správně a volba společnosti Česká distribuční jako dodavatele služby neadresné distribuce letáků byla – a je – volbou šťastnou.

David Plešinger manažer prodejní sítě

Opřete se o silného partnera pro vaše marketingové kampaně.
Zajistíme, aby se o vás vědělo.
Jsme tady pro vás a víme, jak na to.

Newsletter

Odebírejte náš zpravodaj a buďte informovaní jako první o novinkách na letákovém trhu.