Kontakt

Kontaktujte nás
Po – Čt 9:00 – 15:00

+420 800 888 558​

Kontakt
Hledat

Bulletin pro obchodní partnery 1/2026

První letošní vydání přináší ohlédnutí za 35 lety České distribuční, rozhovor s Evou Kozich ze společnosti JYSK, výsledky průzkumu STEM/MARK i aktuální témata z oblasti retailu a distribuce.

Vyšlo první letošní vydání bulletinu České distribuční, které zároveň otevírá rok, ve kterém si společnost připomíná 35 let působení na českém trhu. Aktuální číslo přináší ohlédnutí za vývojem distribuce, rozhovory a témata z praxe i výsledky aktuálních průzkumů o nákupním chování českých domácností.

V rozhovoru se ředitel společnosti Petr Sikora vrací k tomu, jak se v průběhu let proměnila očekávání klientů a jak se distribuce postupně posunula od plošného doručování k přesně plánované a datově řízené službě. Předseda představenstva a generální ředitel skupiny VLTAVA LABE MEDIA Vít Nantl zároveň připomíná roli České distribuční jako stabilního pilíře celé mediální skupiny.

Součástí čísla je také rozhovor s Evou Kozich ze společnosti JYSK o roli tištěných letáků v marketingovém mixu retailu. Přinášíme rovněž výsledky aktuálního průzkumu agentury STEM/MARK o využívání tištěných letáků a nákupním chování českých domácností.

V dalších článcích se věnujeme aktualizaci databáze distribučních schránek a sektorů, logistice distribuce nebo aktuálním trendům z oblasti retailu a marketingu v Česku i v zahraničí. Nechybí ani tradiční monitoring trhu a nahlédnutí do fungování jednotlivých oddělení společnosti.

Otevřete si aktuální vydání bulletinu a inspirujte se řešeními, která pomohou posílit výsledky vaší komunikační strategie:

image/svg+xml

Opřete se o silného partnera pro vaše marketingové kampaně.
Zajistíme, aby se o vás vědělo.
Jsme tady pro vás a víme, jak na to.

Newsletter

Odebírejte náš zpravodaj a buďte informovaní jako první o novinkách na letákovém trhu.