ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

3

Jsme silná a stabilní společnost s dlouholetým působením na Českém trhu a hledáme do našeho týmu nové posily.

Koho hledáme: distributory pro roznos reklamních materiálů pro přední obchodní řetězce na trhu
Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce a roznos 1 - 3 x týdně, časovou flexibilitu, závoz distribuovaných materiálů přímo na Vámi zvolenou adresu.
Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost.

Pozice je vhodná jako:

  • Přivýdělek pro důchodce
  • Přivýdělek pro Studenty
  • Přivýdělek k mateřské dovolené
  • Přivýdělek k zaměstnání
  • Přivýdělek pro OZP
V případě zájmu, nás prosím kontaktujte prostřednictvím

V případě volného místa, Vás bude kontaktovat příslušný Regionální vedoucí, který má konkrétní lokalitu na starost.

Aktuálně hledáme REGIONÁLNÍ VEDOUCÍ pro region:

Blansko, Bohumín, Brno, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Těšín, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Jindřichův Hradec, Jirkov, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná hora, Liberec, Litoměřice, Litvínov, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kvalitu roznosu
  • ohodnocení dle velikosti svěřeného území a počtu roznášených materiálů
  • kompletní zajištění roznosu materiálů do schránek pomocí sítě distributorů
  • rozvoz materiálů včetně závozu prodejen
  • kontrola kvality roznosu

Požadujeme:

  • ŽL
  • zodpovědnost, komunikativnost
  • vlastní automobil, PC, připojení k internetu

Staňte se součástí silné a stabilní společnosti, která na českém trhu působí již od roku 1991. Jsme jedničkou na trhu neadresné a adresné distribuce.

Koho hledáme?
- Člověka s organizačními schopnostmi, schopného samostatně se rozhodovat v ty pravé okamžiky
- Člověka s komunikačními schopnostmi a zkušeností s řízením a vedením menšího kolektivu
- Člověka důsledného a zodpovědného

Co požadujeme?
• časová flexibilita podmínkou, ŘP skup. B, minimálně uživatelská znalost práce na PC

Co Vám můžeme nabídnout?
- motivující platové ohodnocení
- služební automobil i k soukromým účelům
- PC, telefon
- zázemí stabilní společnosti, práce na HPP

Těšíme se na vás!

Adresa Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Náplň práce
- aktivní získávání nových zákazníků
- udržování stávajících obchodních vztahů
- spolupráce s obchodními partnery
- příprava nabídek a obchodních smluv

Požadujeme
- min. SŠ vzdělávání
- obchodní cítění (obchodní zkušenosti výhodou)
- komunikační a prezentační dovednosti
- spolehlivost a samostatnost
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Internet
- německý popř. anglický jazyk výhodou
Nabízíme
- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení (základ + provize)
- mobilní telefon, notebook, auto

Informace o pozici
Společnost: Česká distribuční a.s.
Adresa: Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionální obchodní manažer
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel