ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

KARIÉRA

Česká distribuční a.s., společnost se sídlem na adrese Na Rovince 879, 720 00 Ostrava – Hrabová, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl B, vložka 2648, IČ 26791692 (dále jen Česká distribuční), věnuje maximální pozornost zabezpečení vašich osobních údajů. Řídíme se platnými zákony České republiky a Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679, ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Se Zásadami zpracování osobních údajů se můžete seznámit zde.

Správce vašich osobních údajů je společnost Česká distribuční a.s., která od Vás osobní údaje získala v rámci vašeho zájmu o získání pracovního místa u správce. Dochází ke zpracování nezbytně nutných osobních údajů (jméno a příjmení, titul, dosažené vzdělání, předchozí praxe včetně její délky, datum narození, místo trvalého pobytu, telefonní číslo a e-mail) za účelem provedení výběrového řízení na uvolněnou pracovní pozici.

U správce můžete uplatnit své právo na přístup k osobním údajům stejně jako i další práva. Bližší informace o vašich právech se dočtete v Zásadách zpracování osobních údajů.

Náplň práce:

  • organizace distribuce letáků a adresných zásilek,
  • zodpovědnost za svěřený úsek,
  • plánování práce regionálním vedoucím a distributorům,
  • kontrola distribuce a doručení,
  • report

Požadujeme:

  • časová flexibilita,
  • ŘP sk. B,
  • uživatelská práce na PC,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • schopnost rozhodovat se,
  • zkušenosti s řízením a vedením menšího kolektivu
  • perspektivní práci,
  • motivující platové ohodnocení a kvartální odměny,
  • PC, mobil a služební automobil i k soukromým účelům,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • práci na HPP.

Lokalita:

  • celá ČR
  • preferujeme zájemce o oblasti: Olomoucko, Hradecko/Pardubicko

  • zajištění distribuce letáků a adresných zásilek,
  • rozvoz letáků distributorům včetně závozů prodejen,
  • nábor, vedení a kontrola distributorů,
  • kontrola kvality doručení.

Požadujeme:

  • práce na ŽL nebo IČ,
  • vlastní automobil a PC,
  • zodpovědnost a samostatnost,
  • organizační a komunikační dovednosti NABÍZÍME
  • dlouhodobou spolupráci,
  • nadstandardní ohodnocení dle velikosti svěřeného území a počtu roznášených materiálů

Jsme silná a stabilní společnost s dlouholetým působením na Českém trhu a hledáme do našeho týmu nové posily.

Koho hledáme: distributory pro roznos reklamních materiálů pro přední obchodní řetězce na trhu
Nabízíme: možnost dlouhodobé spolupráce a roznos 1 - 3 x týdně, časovou flexibilitu, závoz distribuovaných materiálů přímo na Vámi zvolenou adresu.
Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost.

Pozice je vhodná jako:

  • Přivýdělek pro důchodce
  • Přivýdělek pro Studenty
  • Přivýdělek k mateřské dovolené
  • Přivýdělek k zaměstnání
  • Přivýdělek pro OZP
V případě zájmu, nás prosím kontaktujte prostřednictvím

V případě volného místa, Vás bude kontaktovat příslušný Regionální vedoucí, který má konkrétní lokalitu na starost.

Adresa Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Náplň práce
- aktivní získávání nových zákazníků
- udržování stávajících obchodních vztahů
- spolupráce s obchodními partnery
- příprava nabídek a obchodních smluv

Požadujeme
- min. SŠ vzdělávání
- obchodní cítění (obchodní zkušenosti výhodou)
- komunikační a prezentační dovednosti
- spolehlivost a samostatnost
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Internet
- německý popř. anglický jazyk výhodou
Nabízíme
- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení (základ + provize)
- mobilní telefon, notebook, auto

Informace o pozici
Společnost: Česká distribuční a.s.
Adresa: Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionální obchodní manažer
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel