zelená linka 800 888 558

3

Aktuálně hledáme REGIONÁLNÍ VEDOUCÍ pro region:

Blansko, Bohumín, Brno, Břeclav, Česká Lípa, České Budějovice, Český Těšín, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Jindřichův Hradec, Jirkov, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná hora, Liberec, Litoměřice, Litvínov, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Orlová, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kvalitu roznosu
  • ohodnocení dle velikosti svěřeného území a počtu roznášených materiálů
  • kompletní zajištění roznosu materiálů do schránek pomocí sítě distributorů
  • rozvoz materiálů včetně závozu prodejen
  • kontrola kvality roznosu

Požadujeme:

  • ŽL
  • zodpovědnost, komunikativnost
  • vlastní automobil, PC, připojení k internetu

Adresa Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Náplň práce

- aktivní získávání nových zákazníků

- udržování stávajících obchodních vztahů

- spolupráce s obchodními partnery

- příprava nabídek a obchodních smluv

Požadujeme

- min. SŠ vzdělávání

- obchodní cítění (obchodní zkušenosti výhodou)

- komunikační a prezentační dovednosti

- spolehlivost a samostatnost

- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Internet

- německý popř. anglický jazyk výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti

- odpovídající platové ohodnocení (základ + provize)

- mobilní telefon, notebook, auto

CV prosím zasílejte nejpozději do 10.7.2017

Informace o pozici

Společnost Česká distribuční a.s.

Adresa Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionální obchodní manažer

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel