ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Norma a.s.

Norma

Hlavním faktorem pro spolupráci s Českou distribuční byla nízká cena za distribuci tiskovin, kvalitní servis a jednoduchost při provádění změn v distribuční oblasti, dobrý geomarketing a pravidelná aktualizace databáze.
Ing. Michal Pscheidt
Vedoucí prodeje

 

V rámci výběrového řízení jsme se rozhodli pro poskytovatele neadresné distribuce tiskových materiálů pro společnost Česká distribuční.

Systém společných pravidelných klientských kontrol udržuje neadresnou distribuci tiskovin na vysoké úrovni. Využívání systému CEDI (vyřizování reklamací, apod.) usnadňuje správu reklamací a společných klientských kontrol.
Komunikace se zástupci České distribuční je na vysoké a profesionální úrovni.

NORMA je jedním z největších německých potravinářských diskontů působících v České republice. Nad rámec základního sortimentu potravin u NORMY najdete každý týden nové aktuální nabídky praktických věcí pro domácnost a rodinu.

Ve svém prodejním konceptu klade NORMA v rámci hlavní myšlenky diskontu hlavní důraz na kreativitu, flexibilitu, rychlou schopnost reagovat a inovaci. Takto strategicky NORMA postupovala při zavádění tematických akcí, které jsou jednotlivým zemím šité na míru. Velký význam se rovněž přikládá regionálním produktům v sortimentu. Leták je proto důležitou součástí marketingu řetězce NORMA.