ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Parahokej v Ostravě

Ostrava 23. 5. 2019

logo CDČeská distribuční pomáhala s propagací Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019, účast byla tak výjimečná, že návštěvníci prolomili historický rekord

 Para hokej v Ostravě přilákal tolik diváků, že Ostravar aréna sotva stačila. Obrovské nasazení handicapovaných sportovců, kteří v Ostravě od 27. 4. do 4. 5. bojovali o titul mistrů světa, přišly přímo na stadion obdivovat tisíce diváků. Nás v České distribuční těší úspěch akce o to více, že jsme měli tu čest přiložit ruku k dílu a pomoci s propagací této významné sportovní události. A třebaže nakonec Česká republika skončila bez medaile, na neuvěřitelnou atmosféru, která se mezi hráči i diváky šířila, budeme ještě dlouho vzpomínat.

Každého sportovce žene podpora fanoušků k fantastickým výkonům a pro parasportovce to platí snad ještě více. Diváci jim totiž svým jásotem vzkazují, že jejich hra je stejně vzrušující a obdivuhodná a že handicap je jen malá překážka na cestě k velkým úspěchům. Hned dvakrát se podařilo arénu úplně vyprodat, hráče přišlo podpořit 8 600 fanoušků. Tím se dokonce podařilo překonat dosavadní rekord z paralympiády v Salt Lake City, kde finálové utkání para hokejistů sledovalo 8 317 diváků.

Chtěl bych proto poděkovat všem zaměstnancům České distribuční, kteří se obětavě zapojili do propagace. Děkujeme Vám, že jste pomohli doručit informaci o konání para hokejového mistrovství světa v Ostravě a přispěli tím k výjimečné atmosféře celé soutěže.

Zaměstnancům z České distribuční by chtěl poděkovat také Jiří Šindler, který je předsedou organizačního týmu Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019:

Chtěl bych jménem svým, jménem celého organizačního týmu a také jménem všech účastníků Mistrovství světa v para hokeji OSTRAVA 2019 poděkovat společnosti Česká distribuční za spolupráci v oblasti propagace a komunikace této akce.

Stáli jsme před nelehkým úkolem pozvat diváky na sport handicapovaných, na který běžně diváci nechodí. Díky precizní práci a spolupráci s mnohými mediálními partnery, včetně vaší společnosti, se nám podařilo několikrát naplnit Ostravar arénu, přilákat stovky tisíc diváků k televizním a internetovým obrazovkám a nesmazatelně tak zapsat ostravský para hokejový šampionát do historie paralympijského hnutí.

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci!

Jiří Šindler

předseda LOC

Přeji všem mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě.

Petr Sikora ředitel společnosti