ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Česká distribuční pomáhá s obnovením ochromené distribuce tisku

Praha, 10. ledna 2018

logo CD rgb vysoka kvalitaSpolečnost Česká distribuční se rozhodla pomoct vydavatelům a nabídla část volné kapacity své distribuční sítě k zajištění roznosu tisku. Pomáhá tak minimalizovat počet předplatitelů, kterým od nového roku nepřicházejí objednané výtisky.

 

 

„Naši lidé v rámci pomoci distribuují tisk od 2. 1. 2018. V terénu máme každý den více než 100 distributorů, kteří týdně roznesou desítky tisíc výtisků“ řekl Petr Sikora, ředitel společnosti Česká distribuční, a dodal: „Máme vlastní rozsáhlou distribuční síť čítající téměř 6500 distributorů, která standardně zajišťuje převážně roznos neadresných reklamních zásilek. Nechtěli jsme ale nečinně přihlížet, když lidé nedostávali své noviny a my máme možnost pomoct. Pro mnohé totiž deníky představují zásadní zdroj informací, a jejich význam je nyní před blížící se volbou hlavy státu o to vyšší.“

V tuto chvíli Česká distribuční pomáhá vykrývat doručování Deníku, MF DNES, Práva, Lidových novin, a dalších titulů. S distribucí tisku bude společnost Česká distribuční vypomáhat v prvních měsících letošního roku. Roznos novin přitom nijak neovlivní servis pro stávající klienty. Ten je v plném rozsahu zachován.