ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

Letákové poradenství – distribuce s přidanou hodnotou

V Ostravě, 1. února 2017

logo CD rgb vysoka kvalita

Česká distribuční je přední společností v oblasti adresné a neadresné distribuce. Nezabývá se však pouze roznosem. Pro klienty poskytuje celou řadu dalších služeb, díky kterým pokryje celý proces kampaně od úvodní myšlenky až po její vyhodnocení. Jsme distributorem s přidanou hodnotou, to nás odlišuje od konkurence a staví spolupráci s klienty na vyšší úroveň. 

Poradenství

Přidaná hodnota spočívá zejména v osobním přístupu a kompletním letákovém poradenství. Do celého distribučního procesu vkládáme vlastní iniciativu a nespoléháme se jen na zadání. V rámci poradenství se snažíme najít řešení, které přinese vyšší efekt a nižší náklady. Vycházíme přitom z více než 25leté zkušenosti, monitoringů a analýz aktuálních trendů na trhu distribuce i v oblasti souvisejících marketingových aktivit a také ze znalostí našich odborníků. Ti prochází řadou školení, účastní se odborných konferencí a díky stovkám realizovaných kampaní dokážou poradit nejen se samotnou distribucí, ale i s přípravou kampaně, definováním cílové skupiny nebo podobou materiálů.

shutterstock 230815525

Nadstandardní služby

Díky obsáhlým databázím, kterými disponujeme, dokážeme optimalizovat distribuční síť a co nejpřesněji tak zasáhnout relevantní cílovou skupinu. Kromě schopnosti účinně pracovat s geomarketingovými technikami je součástí distribuce s přidanou hodnotou také naše spojení s vydavatelstvím Vltava Labe Média. Otevírá se tak možnost nejen pro zajištění kompletní přípravy materiálů od návrhu až po kompletaci, ale také pro využití mediální podpory či konzultace.

shutterstock 202541005

Výhody distribuce s přidanou hodnotou a využití poradenství zajistí minimální starosti s kampaní a až o polovinu nižší náklady při 30% růstu responze. Naši odborníci jsou vám k dispozici. Zeptejte se, poradíme vám.

Petr Sikora ředitel společnosti

Kontaktujte nás