Kontakt

Kontaktujte nás

+420 800 888 558​

Kontakt

Jsme poskytovatelem náhradního plnění

S novým rokem prošla i Česká distribuční jednou zásadní změnou. Díky tomu, že jsme v loňském roce přijali do svého týmu téměř tisícovku kolegů se zdravotním postižením, stali jsme se uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce. Pro vás, naše klienty, to znamená nejen jistotu kvalitních služeb a podporu zaměstnanosti lidí s hendikepem, ale od začátku roku 2021 také možnost odebírat naše služby v režimu náhradního plnění.

Co je to náhradní plnění?

Každá firma s více než 25 zaměstnanci musí dle zákona zaměstnávat alespoň 4 % osob se zdravotním postižením. Pokud firma z nějakého důvodu tento poměr nesplňuje, má možnost tuto povinnost splnit alternativně – odvedením kompenzačního příspěvku do státního rozpočtu nebo odběrem výrobků či služeb od poskytovatele náhradního plnění. A právě tímto poskytovatelem je nyní i Česká distribuční.

V režimu náhradního plnění tak můžete odebírat naše služby neadresné distribuce či adresného doručování, případně je dále můžete kombinovat se službami geomarketingu a tisku dle vašich potřeb. Nákupem služeb, které běžně využíváte, tak můžete nyní zároveň splnit zákonnou povinnost.

Spočítejte si jednoduše v kalkulačce náhradního plnění, kolik s námi můžete ušetřit.

Kalkulačka OZP

Zákonnou povinnost splníte odběrem našich služeb v hodnotě: 

Odběrem našich služeb v režimu náhradního plnění ušetříte na kompenzačních příspěvcích:

Měsíčně tak s námi ušetříte na příspěvcích:
0
0
0
Kč 
Kč 
Kč 

A jak u nás celý proces probíhá?

Pro správu záležitostí spojených s náhradním plněním máme v České distribuční zřízeno speciální Oddělení péče o OZP, které se v této problematice vyzná a dokáže poradit. Abychom vám mohli služby vhodně nastavit, budou nás zajímat vaše individuální potřeby, kolik máte zaměstnanců, ale třeba také to, jakým způsobem zákonnou povinnost plníte v současnosti. Na základě toho vám vypočítáme náhradní plnění tak, aby pro vás bylo co nejvýhodnější.

Nemusíte se obávat náročných procesů, či přehnaného papírování. O většinu potřebné administrativy se ze své pozice poskytovatele náhradního plnění postaráme za vás. Snažíme se vyjít vstříc co největšímu množství našich klientů, pro poskytování náhradního plnění jsme však limitováni zákonem, proto doporučujeme služby v režimu náhradního plnění objednat včas.

Více informací se můžete dočíst v sekci Náhradní plnění nebo nás rovnou kontaktovat na emailu nahradniplneni@distribucni.cz.

Přejeme úspěšný rok a těšíme se na další spolupráci,

Petr Sikora
ředitel společnosti

image/svg+xml

Opřete se o silného partnera pro vaše marketingové kampaně.
Zajistíme, aby se o vás vědělo.
Jsme tady pro vás a víme, jak na to.

Newsletter

Odebírejte náš zpravodaj a buďte informovaní jako první o novinkách na letákovém trhu.