zelená linka 800 888 558

Letáková magie po 25 letech

V Ostravě, dne 12. 12. 2016

logo CD rgb vysoka kvalitaZdá se to až neskutečné, ale už 25 let funguje společnost Česká distribuční na trhu a za tu dobu se vypracovala mezi hlavní hráče na poli neadresné distribuce. Ačkoliv letáky jsou jako marketingový nástroj už mnohasetletým kmetem a v principu se na nich do dnešních dnímoc nezměnilo, tak od chvíle, kdy se jim věnujeme my, se nám podařilo posunout tuto činnost na vyšší úroveň. A nutno říct, fungují znamenitě.Za dobu našeho působení se nám nesčetněkrát prokázalo, že jsou jedním z nejefektivnějších způsobů komunikace, nabízí precizní cílení a hlavně jsou cenově dostupné.

Úspěch nám přinesla sázka na moderní technologie. Došlo k masové digitalizaci. Vše ohledně zakázek lze řešit online přes CRM systém. Náš rozvoj významně podpořily investice do geomarketingu,který je dnes vedle vlastní propracované a rozsáhlé distribuční sítě s 6 000 distributory naší největší konkurenční výhodou. Disponujeme špičkovým oddělením geomarketingu, které našim klientům pomáhá oslovit přesně definovanou cílovou skupinu. Jednoduše dokážeme určit, do jakých schránek má smysl sdělení doručit a kde by to už bylo plýtvání prostředky.K tomu využíváme detailní znalost lokalit a jejich geografických, demografických či socioekonomických parametrů.

Zkušenosti nás naučily, že spokojený zákazník je to nejcennější aktivum, které je možné mít. Razíme heslo, že kvalitu pro nás určuje zákazník, a proto se pro své zákazníky snažíme zajistit komplexní servis – od přípravy letáků přes tisk až po distribuci a vyhodnocení kampaně. Právě tento přístup z nás udělal předního hráče na trhu. Díky němu rozneseme ročně přes 2 miliardy zásilek, u kterých dosahujeme kvalitu roznosu v průměru 96.

V následujících letech chceme dále upevňovat své postavení na trhu. Ruku v ruce s tím jdou další investice do technologií, rozšiřování a zkvalitňování našich sítí či posilování kontroly nad distribucí. Chceme pokračovat ve vysoce proklientském přístupu a věříme, že budete s našimi službami spokojeni po minimálně dalších 25 let.

Petr Sikora

ředitel společnosti