zelená linka 800 888 558

Česká distribuční potěšila děti na Mikuláše

V Ostravě, dne 7. 12. 2016

logo CD rgb vysoka kvalitaČeská distribuční tradičně navštěvuje děti v nemocnicích, kde jim rozdává dárečky. Letos jsme v rámci mikulášské nadílky potěšili malé pacienty ve Fakultní nemocnici Ostrava. Malí pacientise sešli ve vestibulu dětského pavilonu a netrpělivě čekalina Mikuláše, čerty a anděly, kteří jim rozdávali malé dárky. Letošní program svou účastí zpříjemnili členové kapely Kryštof a fotbalisté Baníku Ostrava.

Skvělou atmosféru pomohl navodit také doprovodný kulturní program.Děti si mohly vyzkoušet celou řadu předvánočních aktivit jakoje zdobení perníčků či vystřihování sněhových vloček z papíru.

Akce se zúčastnily zhruba čtyři desítky dětí – od těch nejmenších až po teenagery. Aby nepřišli zkrátka ani ti pacienti, kteříse pro svůj zdravotní stavnemohli připojit k ostatním ve vestibulu budovy, rozdával poté Mikuláš se svou družinou dárečky i přímo na pokojích.

Podpora dětí patří mezi dlouhodobé projekty České distribuční, a.s. Během roku využíváme mnoho příležitostí, abychom vyloudili úsměvy na jejich tvářích. V nemocnicích navštěvujeme děti pravidelně nejen na Mikuláše, ale také v rámci dne dětí. Z našich dárečků se mohou těšiti zdravé děti - napříkladty v mateřské škole či malí sportovci.