zelená linka 800 888 558

Den dětí ve Fakultní nemocnici Ostrava

Ostrava 1.6.2016

fnoPrvní červnový den je již tradičně věnován dětem apo celé republice se pro ně pořádají různé zábavné akce.Ne všechny však mají to štěstí, aby mohly tento den strávit doma se svými rodiči či venku na hřišti. Česká distribuční pravidelně podporuje dětské oddělení Fakultní nemocnice Ostrava. Proto jsme za nimi opět vyrazili, abychom zdejším dětem přinesli kousekradostiv rámci programu, který nemocnice uspořádala.

V nemocnicích vyrostly herní zóny, kde si mohly děti užít spoustu zábavy, namalovat si obrázky s organizací Adra nebo si poslechnout písničky zpěvačkyVivi. Děti také navštívili zdravotní klauni, kteří svými kejklemi vyloudili úsměv na nejednom obličeji. Česká distribuční rozdávala dětem balíčky s pamlsky a s dárky pro zkrácení dlouhé chvíle, která může během hospitalizace nastat.

„Hrdě se hlásíme k Ostravě a Moravskoslezskému kraji, a proto se snažíme podporovat smysluplné projekty, které zlepší život v našem okolí. Péče o nemocné děti je pro nás dlouhodobou prioritou a vítáme jakoukoli možnost, jak jim alespoň trochu zpříjemnit chvíle, které musejí trávit v nemocnici. Všem dětem také přejeme brzké uzdravení, “ říká k podpoře akce generální ředitel České distribuční Petr Sikora.

Fotografie z akce

Start in the editor

Start in the editor

To get started, click on the Widgetkit button in your CMS edit view. Now choose the widget you would like to render, for example Grid. To create content for your widget, hit the New button and select the content type, for example media.

Explore the Interface

Explore the Interface

To create your content, you can add single content items by using Add Item. Alternatively you can use Add Media to select multiple items at once through the media library or manager of your CMS. Don’t forget to hit Save after you have created your items and then Close.

Using the shortcodes

Using the shortcodes

To finalize your widget, hit Insert. Now you will see a shortcode with the ID and settings of your widget. If you have changed the default settings of your widget, the updated settings will be added to the shortcode. To select a different widget, click inside the shortcode and hit the Widgetkit button. Now click Change Widget.