zelená linka 800 888 558

OPŘETE SE O SILNÉHO PARTNERA PRO VAŠE MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

Ostrava 12.1.2016

logo CD rgb vysoka kvalita
Vážení obchodní partneři,

za pár týdnů uplynou již tři roky od doby, kdy došlo k úplné liberalizaci poštovního trhu, na který Česká distribuční vstoupila jako jeden z prvních subjektů v České republice. Můžeme vám tak nabídnout nejen roznos neadresné distribuce a tištěného direct mailu, ale i doručení vašich adresných poštovních zásilek. To ale rozhodně není vše.

Dobře víme, že základem úspěšné kampaně není jen kvalitně odvedená distribuce, ale i další klíčové faktory, jako je validace adres a geomarketingová analýza, které pomohou lépe vytipovat a zaměřit cílové skupiny zákazníků. Samozřejmostí pro nás jsou kontroly distribuce, díky kterým máte perfektní přehled o průběhu a výsledku celé kampaně.

S námi máte vše na jednom místě, s námi si můžete naplánovat celou kampaň od A do Z a mít tak své zásilky celou dobu pod kontrolou. Náš tým odborníků je připraven poskytnout vám pomoc a konzultaci v kterékoli fázi kampaně – nebojte se tedy opřít o silného partnera, jakým je Česká distribuční.

Abyste získali rychlý přehled o komplexních službách, které vám nabízíme, vytvořili jsme pro vás Katalog služeb , kde naleznete jejich základní popis. Doufáme, že toto představení naší nabídky vám usnadní rozhodování, jakou formu komunikace se zákazníky zvolit.

Náš obchodní tým a klientský servis je vám stále k dispozici, neváhejte nás proto kontaktovat, rádi vám pomůžeme sestavit celou kampaň na klíč.

S přáním úspěšného podnikání,
Petr Sikora,
ředitel společnosti Česká distribuční a.s.

katalog-sluzeb