zelená linka 800 888 558

POPAI DAY 2015

Praha, 26.11.2015

popai

Česká distribuční se prostřednictvím svého obchodního ředitele Artura Wojnarowského zúčastnila mezinárodní konference POPAI DAY, která se konala 26. listopadu v pražském Kongresovém centru u Hájků. Na konferenci se diskutovalo nad podobou současného retailu, ale také nad tím, které klíčové prvky hrají roli při interakci a komunikaci se zákazníkem, co všechno působí na vytvoření jedinečného nákupního zážitku nebo jaké faktory mohou přispět k upevnění vztahu se zákazníkem.

Součástí konference byl i doprovodný večerní program a galavečer s vyhlášením cen POPAI AWARDS, které se udělují nejlepším projektům v oblasti komunikace a reklamy v prodejních místech. Po vyhlášení výsledků následovala degustace vína a společenská zábava. Večerní setkání se neslo v neformálním duchu, což bylo ideální pro navazování nových kontaktů se zástupci z oblasti retailu.

Akce, kterou každoročně pořádá středoevropská pobočka asociace POPAI se zabývá vývojemoboru marketingové komunikace v místě prodeje v České republice i v zahraničí.Program konference v rámci diskuzních panelů skýtá příležitost k debatě se zástupci významných maloobchodních společností a zadavatelů reklamy.

Konferenci každý rok navštíví na 500 zástupců odborné veřejnosti - ať se již jedná o management výrobců značkových výrobků, zástupce obchodních společností, zástupce výrobců a dodavatelů prostředků in-store komunikace, nebo reklamní agentury azástupce médií.