zelená linka 800 888 558

Mezinárodní konference IPOCC 2014

19. 9. 2014, Pardubice

opocc
Česká distribuční se společně s dalšími alternativními operátory a národními poštovními operátory zúčastnila mezinárodní konference zabývající se problematikou poštovních služeb a e-komunikací IPoCC 2014.

Ústředním tématem tohoto ročníku konference vzhledem k aktuálnosti dané problematiky byla situace na poštovním trhu po dokončení liberalizačního procesu poštovního sektoru a podmínky úspěšného a efektivního fungování zcela otevřeného poštovního trhu, včetně zajištění univerzální poštovní služby. Dále se stovka přítomných odborníků věnovala především problematice logistiky v e-commerce, automatické identifikaci se zaměřením na oblast logistiky, resp. poštovních služeb, a problematice technologické optimalizace distribučních sítí. Na této konferenci jsme představili naše nové řešení pro marketingové kampaně, které zjednoduší plánování distribuce a umožní především malým a středním zadavatelům rychlou tvorbu vlastního distribučního plánu, jenž je nedílnou součástí geomarketingu.

Neadresná distribuce je dnes považována za jednu z nejúčinnějších marketingových aktivit. Ročně se ve schránkách českých spotřebitelů objeví něco kolem pěti miliard reklamních letáků a tiskovin. Český zákazník se tím stává jedním z největších konzumentů letáků v Evropě.

Nově vyvinutá aplikace letáková samoobsluha umožňuje zrychlení procesu vytváření distribučního plánu, klient si zánosovou oblast vybírá sám v on-line aplikaci a následně je po odeslání nezávazné poptávky kontaktován obchodníkem k doladění dalších atributů poptávky, jako je termín roznosu, návozu letáků na sklad, zajištění tisku, atd.

Aplikaci využívají také naši obchodníci pro velmi jednoduché a efektivní sestavení distribučního plánu přímo na schůzce u klienta.

Letáková samoobsluha je v pilotním provozu od 1. ledna 2014 a jak časově, tak i organizačně zjednodušuje proces zpracování distribuční oblasti. Aplikaci navštívilo již více jak 16 000 návštěvníků, z nichž přes 6 000 odeslalo poptávku.

Vyzkoušejte tuto unikátní aplikaci i vy na www.letakova-samoobsluha.cz a poznejte nové možnosti neadresné distribuce.

V případě dalších dotazů jsou vám k dispozici naši kolegové z obchodního oddělení.

Petr Sikora,
ředitel společnosti