zelená linka 800 888 558

Inspirace a nápady pro reklamu a marketing

svet reklamy7. 10. 2014, Svět reklamy Praha

V Praze proběhl již VII. ročník prezentačního veletrhu firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. Se svými inovativními projekty jsme nemohli chybět ani my a na veletrhu jsme představili naši unikátní letákovou samoobsluhu a sofistikovanou technickou základnu, díky které umíme efektivně zacílit reklamní kampaně na ty správné zákazníky.

Na firemním stánku České distribuční vítali návštěvníky naši odborníci z obchodu na neadresnou distribuci a geomarketing, a také na oblast adresného doručování. Ti návštěvníkům prezentovali možnosti sestavení kampaně na klíč, díky které mohou oslovit co nejvíce svých potenciálních zákazníků, a dále způsoby, jak komunikovat se svými stávajícími zákazníky, kteří si rovněž zaslouží pozornost.

Pro mnohé návštěvníky byla novinkou v distribuci letáků naše unikátní aplikace letáková samoobsluha, která usnadňuje zejména malým a středním zadavatelům tvorbu letákové kampaně. Letáková samoobsluha je jednoduchá a rychlá aplikace pro zpracování distribuční oblasti roznosu letáků - našim klientům tak šetří čas i peníze, protože si mohou nechat roznést letáky pouze tam, kde jsou jejich zákazníci.

Návštěvníci měli možnost si tuto aplikaci otestovat přímo na místě a zjistit, co obnáší naplánování reklamní letákové kampaně a jak jednoduché je propagovat své produkty a služby. Doslova vše na jednom místě na www.letakova-samoobsluha.cz.

Kolegové rovněž účastníky seznámili s dalšími možnostmi v adresném doručování. U nás mohou mít reklamní zásilky, ale i osobní dopisy atypické tvary a rozměry, které lépe zaujmou klienty a odliší je tak od konkurence. Pro klienty umíme zajistit veškeré služby od tisku, geomarketingových služeb až po realizaci samotného roznosu letáků a zásilek.

Pokud jste se nemohli reklamního veletrhu zúčastnit a zajímají vás další novinky a možnosti spolupráce, kontaktujte nás a rádi vám zodpovíme další dotazy a nabídneme to nejlepší z našich služeb pro vaše podnikání.

Proto neváhejte a překvapte své klienty, ale též i konkurenci atraktivní a cílenou reklamou. K naplánování marketingových kampaní jsou tady pro vás naši odborníci, kteří mají za sebou dlouholeté zkušenosti a tu nejlepší technickou základnu.

Těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Vlk

Manažer lokálního obchodu

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gsm: +420 731 596 309