zelená linka 800 888 558

Český běh žen

logo-cesky-beh-zen
Dne 31. 5. 2014 se konal druhý ročník závodu Český běh žen, na který se přihlásily i naše kolegyně, které se odhodlaly pokořit trať na 2,5 km. Rozhodli jsme se je podpořit a věnovali jsme jim dárkové poukazy opravňující ke startu. Zakoupením dárkových poukazů jsme zároveň podpořili i dobrou věc, výtěžek z poukazů má být věnován na charitativní účely, které organizátoři vyberou dle hlasování.

20140531 105920
Běhu se zúčastnily:

  • Sylvie Kiselová, specialista pro marketing a obchod
  • Lucie Spratková, vedoucí kontroly kvality
  • Markéta Věčorková, asistent adresného doručování
  • Eliška Sojková, asistent provozu

 

Kolegyně se běžeckého závodu zúčastnily poprvé, na startu panovala dobrá nálada a úsměvy je neopustily ani v cíli. obrazek 2
Celkem se zúčastnilo na 1 012 sportovkyň. Naše kolegyně dva a půl kilometru dlouhou trať uběhly v průměru za 17 minut. Ve své kategorii se umístily od 86. do 117. místa a v celkovém pořadí byly do 160. místa. I když dříve neběhaly a závodu se zúčastnily jako amatéři, běh se jim zalíbil natolik, že na příští rok si dávají ambice zúčastnit se pětikilometrové trati a doufají, že je znovu podpoří fanklub kolegů z České distribuční, který nechyběl ani na tomto startu a postaral se o dobrou náladu.

Jsme rádi, že naši kolegové spolu tvoří tým i mimo pracovní kanceláře a hodláme je podpořit i u dalších akcí, kterých se zúčastní.

http://www.ceskybehzen.cz/