zelená linka 800 888 558

Česká distribuční zveřejnila obchodní výsledky


Česká distribuční uveřejnila své obchodní výsledky za I. kvartál 2011. „Plánovaný obrat v tomto období jsme překročili o 14 %. Podle meziroční bilance tedy plánujeme obrat v roce 2011 bezmála 0,45 mld. Kč“, řekl Petr Sikora, ředitel ČD. Nejen dle ekonomických, ale i kvalitativních ukazatelů, potvrzuje Česká distribuční své postavení lídra na trhu neadresné pošty v ČR.

Za I. kvartál získala Česká distribuční 62 nových zákazníků (celonárodních i regionálních). „Vnímáme, že o Českou distribuční je dlouhodobě zájem nejen díky našim službám s přidanou hodnotou, jako je geomarketing a špičkový servis, ale zejména z kvalitativních důvodů.“

Podle výsledků měření kvality neadresného doručování  LDA (Leaflet Distribution Audit) za uplynulé 2 měsíce vyplývá, že nejvyšší kvalitu distribuce v ČR má leták Penny Market, který doručuje Česká distribuční.

Dále Česká distribuční provedla za I. kvartál 3182 klientských kontrol kvality (za účasti klientů, nebo kontrolních agentur) s průměrným výsledkem 92,9 % kvality doručení letáků.