ceska distribucni2

                                                                     zelená linka 800 888 558

3

Hledáme obchodníka pro Prahu a Středočeský kraj

Adresa Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Náplň práce
- aktivní získávání nových zákazníků
- udržování stávajících obchodních vztahů
- spolupráce s obchodními partnery
- příprava nabídek a obchodních smluv

Požadujeme
- min. SŠ vzdělávání
- obchodní cítění (obchodní zkušenosti výhodou)
- komunikační a prezentační dovednosti
- spolehlivost a samostatnost
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Internet
- německý popř. anglický jazyk výhodou
Nabízíme
- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení (základ + provize)
- mobilní telefon, notebook, auto

Informace o pozici
Společnost: Česká distribuční a.s.
Adresa: Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionální obchodní manažer
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel