zelená linka 800 888 558

3

Hledáme obchodníka pro Prahu a Středočeský kraj

Adresa Hlavní město Praha a Středočeský kraj

Náplň práce

- aktivní získávání nových zákazníků

- udržování stávajících obchodních vztahů

- spolupráce s obchodními partnery

- příprava nabídek a obchodních smluv

Požadujeme

- min. SŠ vzdělávání

- obchodní cítění (obchodní zkušenosti výhodou)

- komunikační a prezentační dovednosti

- spolehlivost a samostatnost

- uživatelská znalost práce na PC - MS Office, Internet

- německý popř. anglický jazyk výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti

- odpovídající platové ohodnocení (základ + provize)

- mobilní telefon, notebook, auto

CV prosím zasílejte nejpozději do 10.7.2017

Informace o pozici

Společnost Česká distribuční a.s.

Adresa Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Regionální obchodní manažer

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zadavatel: Zaměstnavatel